Our Autumn 2019 schedule

Wednesday 28, Aug 2019

Mondays

00:00 Robbie Rivera

01:00 Alan Fitzpatrick

02:00 Kaluki with Pirate Copy

 

04:00 Destinations

06:00 AM2PM

08:00 Emma Conybeare

10:00 Matt Gray

12:00 Steve Goddard

14:00 Banksie

16:00 Abdulla

18:00 Marcellus / Sara Fry

20:00 Nevs Valentine

22:00 SolarTrak

 

Tuesdays

00:00 Mark Maddox

01:00 Tempted

02:00 Claptone

03:00 Destinations

05:00 Franky Rizardo

06:00 Alex Twitchy

07:00 AAN

08:00 The Select Mixtape

10:00 Troglodyte Disco 

13:00 Matt Charles

16:00 David Cardoso

18:00 Fu Manchunes

20:00 Sully

22:00 George Turner

 

Wednesdays

00:00 In It Together

01:00 EDX

02:00 Kryder

03:00 The Select Mixtape

04:00 Roger Sanchez

06:00 Nora En Pure

07:00 Megan Fernandez

08:00 Destinations

10:00 Sunana

12:00 Scarlett Lapidus

14:00 Alexis Lloyd

16:00 Initial Flip

18:00 Taylor Crane & Harry Mann

20:00 PressPlay

22:00 Sol Edge & Louie B

 

Thursdays

00:00 Alan Fitzpatrick

01:00 The Select Mixtape

04:00 Kaluki

05:00 Nora En Pure

06:00 The Sin Records

07:00 Stephen Nicholls

08:00 Jayli

10:00 Roger Sanchez

12:00 The Select Mixtape

14:00 Shaka

16:00 Sam Londt

18:00 Matt Dawson & Aint No Saint

20:00 Sam Dowling 

22:00 Destinations

 

Fridays

00:00 Damon Hess

01:00 Drew Dapps

02:00 Franky Rizardo

03:00 SolarTrak

05:00 Kryder

06:00 Tempted

07:00 Mark Knight

08:00 Tomash

10:00 BACATME

11:00 Let There Be House

12:00 Josh Parkinson

14:00 Nat Lee 

16:00 Joshua Roberts 

18:00 Next Of Kin

20:00 Troglodyte Disco

22:00 Kingsley & Matanza / Next State

 

Saturdays

00:00 Tricky Isa

02:00 Claptone

03:00 Roger Sanchez

05:00 SolarTrak 

07:00 Elements

08:00 Funkdafogs

10:00 iAmTaM

12:00 Jay Nino

14:00 The Select Mixtape

16:00 Stereotype

18:00 Boston Green

20:00 K-Mack

22:00 Nick Christoforou

 

Sundays

00:00 Chapperz

02:00 Oliver Heldens

03:00 Paul Van Dyk

05:00 Jas P 

06:00 Megan Fernandez

07:00 Andy Funk Fusion

09:00 Eye Dr & DJ Hyde

12:00 Terry James

14:00 Kanem

16:00 Effskay

18:00 Alixe

20:00 Luca Fernandes & Nick Carver

22:00 Asubu